English & Art

English & Art to zajęcia dla dzieci w wieku od 4 – 10 lat wprowadzające w anglojęzyczny świat poprzez ekspresję plastyczną, ruch i zabawę.

Podczas zajęć dzieci mają możliwość wykorzystywania wielu technik plastycznych, wykonywania eksperymentów, zapoznawania się z materiałami o różnej teksturze, a wszystko to w pozwala im zrozumieć i zapamiętać kluczowe pojęcia w języku angielskim.

Różnorodne techniki pracy powodują, że nauka przebiega w wesołej i beztroskiej atmosferze, a jednocześnie daje dziecku szansę indywidualnej ekspresji i wyrażania emocji.

Własnoręcznie przygotowywane prace oraz rekwizyty służą do utrwalania materiału językowego, wspomagają komunikację w języku angielskim i wykorzystywane są podczas zabaw i gier językowych.

Pozostałe elementy zalecane w metodyce nauczania dzieci, takie jak ruch, gry, odgrywanie scenek są nieodzownym elementem zajęć, a towarzyszy im muzyka, rytm oraz emocjonująca narracja.

Treść zajęć stanowią bloki tematyczne bliskie dziecięcym zainteresowaniom i odpowiadające możliwościom poszczególnych grup wiekowych.

 

English & Art to autorski program anglojęzyczny, który odwołuje się do dziecięcej wyobraźni za pośrednictwem literackich utworów kultury anglosaskiej, zwyczajów i muzyki.

W ten sposób buduje on podstawy do wiedzy o różnorodnych kulturach i swobody w posługiwaniu się językiem.

Dzięki takiemu podejściu dzieci uczą się, że angielski to nie tylko przedmiot w szkole, ale przede wszystkim powszechny środek komunikacji na świecie.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Wiek uczestników: Grupy 4-5 lat, 6-7 lat, 8-10 lat oraz 11-12 lat.
————————————————
Instruktorzy: Agnieszka Wasil oraz Bartosz Szczepański

————————————————
Godziny zajęć:

  • Środa – 15:45-16:45 (gr. 1, 4-5 lat); 17:00-18:15 (gr. 2A, 6-7 lat); 18:30-19:45 (gr. 2B, 6-7 lat)
  • Piątek – 16:30-17:45 (gr. 3A, 8-10 lat); 18:00-19:15 (gr. 3B, 8-10 lat)