Szanowni Państwo,

serdecznie dziękuję za zainteresowanie naszą stroną. Stworzyliśmy ją z myślą o WAS i to dla WAS organizujemy szereg wydarzeń, systematycznie poszerzając ofertę zajęć artystycznych.

„Jeśli mielibyśmy zacząć od nowa, to zaczęlibyśmy od Kultury…”,

cytując Jean’a Moneta zachęcam Państwa do wspólnego budowania naszego lokalnego, kulturowego zaplecza. Wspólnymi silami możemy pokonywać przeciwności oraz tworzyć nowe, wartościowe projekty. Jesteśmy dumni z funkcjonowania dotychczasowych, między innymi Pruszkowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Pruszkowskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Przygotowujemy dla WAS szereg propozycji w postaci warsztatów, wykładów i zajęć stałych. Organizujemy przeglądy, konkursy, wernisaże, recitale, koncerty, spektakle teatralne… Drodzy Poszukiwacze Twórczych Działań, „zanurzcie się” w Kulturze i stańcie się jej aktywnymi uczestnikami.

Czekamy na WAS !

Inspirujące refleksje i umiejętność sprecyzowania własnych pragnień i celów, to już połowa sukcesu w dążeniu do ich spełnienia. Wierzę, że w codziennych z nami kontaktach, odczujecie Państwo nasz entuzjazm i zaangażowanie, które ma na celu dostarczenie WAM radości i wielu pięknych wzruszeń. A satysfakcjonująca WAS ocena naszej pracy zrodzi (mam nadzieję) swoisty niedosyt, dzięki któremu pragnie się więcej, coraz więcej…     Bo czyż z Kulturą i Sztuką nie żyje się pełniej…?!