Trelelele Ukulele – nauka gry na ukulele

Kurs został opracowany na podstawie autorskiego programu „Trelelele Ukulele” . Dzieci uczą się wg autorskiej metody Ukukolorki – akordy zostały oznaczone poprzez kolory oraz podzielone. Dziecko uczy się złożonych akordów stopniowo. Przyklejane na gryf naklejki Ukukolorki pozwalają łatwiej zapamiętać położenie akordu. Przejrzyste i kolorowe symbole akordów wspierają dziecko w rozwijaniu umiejętności gry na instrumencie. To gwarancja szybkiego sukcesu nawet bez wcześniejszej znajomości nut. Już po jednej lekcji dzieci są w stanie zagrać pierwszą piosenkę!

Do programu została opracowana książka, która w kolejnych lekcjach pomaga dzieciom przyswoić treści zarówno z podstaw teorii muzyki jak i praktycznych umiejętności niezbędnych w nauce gry na ukulele. Po książce prowadzą dzieci sympatyczni bohaterowie Trelka i Ukulelek i zachęcają do nauki nowych piosenek.

LINK do fragmentów książki:
https://www.trelelele-ukulele.com/ksiazka-trelelel-ukulele

Wszystkie piosenki zostały opracowane na potrzeby kursu i pozwalają na stopniowe rozwijanie umiejętności gry. Dziecko widząc swoje postępy jest zachęcone do dalszej pracy i szybko nabywa podstawową umiejętność gry na ukulele.

Oprócz książki dzieci zyskują także dostęp do lekcji on – line (pełny kurs w trakcie realizacji), dzięki czemu mogą doskonalić nabyte umiejętności także w domu za pomocąkomputera.

LINK do lekcji on line:
https://www.trelelele-ukulele.com/kurs-dla-dzieci

Zapewniamy instrument na zajęcia dla każdego dziecka.

————————————————
Instruktor: Katarzyna Wasilewska

Autorka metody Ukukolorki i książki „Trelelele Ukulele”, nauczyciel edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny, pedagog.

————————————————
Godziny zajęć:

  • Środa: 16:30-17:10 (7-10 lat)