„Artystyczne Pasje, Twórcze Odkrycia”

Oscar Wild powiedział, że nie istnieje nic takiego, czego sztuka nie mogłaby wyrazić. O tym przekonać się mogli Ci, którzy w ubiegły piątek o godzinie 17:00 zjawili się na wernisażu corocznej wystawy pracowni „Kamyka” pt. „Artystyczne pasje, Twórcze odkrycia”. Na niej to właśnie swój artystyczny dorobek prezentowali młodzi adepci sztuk plastycznych, którzy swoją inwencją i talentem zaskoczyć mogliby niejednego. Nie zabrakło również laureatów konkursu „Sztuka jest wieczną wiosną”, którzy odebrali pamiątkowe dyplomy, podpisane przez Prezydenta Pawła Makucha i Dyrektor MOK Ewę Sowę, a także przygotowane przez Urząd Miasta i „Kamyk” nagrody.
Dziękujemy za liczną obecność tego dnia. Wystawa będzie dostępna do końca lipca. Zapraszamy!