Wieczór Argentyński

Argentyna jest krajem zjawiskowo pięknym czego choć odrobinę mogli doświadczyć wszyscy goście Wieczoru Argentyńskiego w naszym „Kamyku”. Pani Dyrektor Ewa Sowa z niebywałą serdecznością powitała zgromadzonych, dziękując jednocześnie za tak liczne przybycie. Reprezentujący Panią Ambasador Sekretarz Ambasady Republiki Argentyńskiej – Pan Miguel Ángel Cuña wraz z towarzyszącą mu przedstawicielką Ambasady Panią Zofią Dutkowską, podziękowali za promowanie kultury argentyńskiej. Pan Migel zaznaczył również, że Polacy stanowią trzecią co do wielkości grupę społeczną w Argentynie, a nasze kraje łączą wspólne wartości.
Wspaniałe fotografie prezentujące przyrodę i kulturę Argentyny przygotował Pan Bogusław Kołodziejczyk, a Ci którzy spragnieni byli czegoś więcej mogli nabyć oryginalną, srebrną i złotą biżuterię oraz spróbować smaku yerba mate. Nie zabrakło również zmysłowego tanga wykonanego przez parę tancerzy ze szkoły El Abrazo, które dopełniło wyjątkową atmosferę tego wieczoru.