XX Przegląd Twórczości Malarskiej „Talent, Pasja, Intuicja” 2019

Był to wspaniały wieczór dla sztuki malarskiej. Trzydziestu trzech artystów prezentujących różne style i techniki przygotowało, dla pruszkowskich koneserów piękna, szereg obrazów, których nietuzinkowość sprawiła, iż każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na jubileuszowym wernisażu XX Przeglądu Twórczości Malarskiej „Talent, Pasja, Intuicja” prócz samych malarzy zjawili się również liczni goście, których przywitali w serdecznych słowach Prezydent Miasta Pan Paweł Makuch wraz z Dyrektor MOK Panią Ewą Sową. Delikatnym i melancholijnym akompaniamentem muzycznym uraczył zebranych pianista Michał Śniadowski wraz z wokalistką Anetą Maciąg. Nie zabrakło też kwiatów, pamiątkowych dyplomów i poczęstunku, lecz co najważniejsze w przestrzeni Miejskiego Ośrodka Kultury obejrzeć wciąż można wyżej wymienione dzieła artystów. Zapraszamy do obejrzenia wystawy do 21 listopada.