Wernisaż „Artystyczne Pasje – Twórcze Odkrycia”

Warsztaty artystyczne dla dzieci stwarzają wspaniałe warunki dla rozwoju twórczej aktywności – poprzez radość działania, radość tworzenia i radość poznawania. Wyniki tej całorocznej pracy mieliśmy okazję podziwiać podczas wystawy „Artystyczne Pasje, Twórcze Odkrycia“.

Swoją twórczość zaprezentowały trzy pracownie: Pracownia Rysunku i Malarstwa Pani Ingridy Wycichowskiej, Warsztaty ze Sztuką Pani Justyny Mańkowskiej, oraz Ceramika pod kierunkiem Pani Elżbiety Sybilskiej. Całości wydarzenia szczególnego charakteru nadała muzyka, którą można porównać do malarstwa, bowiem praca z dźwiękiem w równym stopniu uruchamia wyobraźnie – co udowodnił Pan Jacek Janasik, racząc zebranych wyjątkowymi utworami. Towarzysząca mu 9-letnia Kasia ujęła wszystkich głosem i dojrzałą nad wiek interpretacją. Pani Dyrektor Ewa Sowa złożyła serdeczne gratulacje instruktorom oraz młodym artystom. Pamiętała także o ciepłych podziękowaniach dla Rodziców, za dostrzeżenie z ich strony potrzeby kształtowania talentów swoich dzieci. Nie ma wątpliwości, że ze sztuką żyje się ciekawiej, pełniej i piękniej. Wystawę można podziwiać w naszej siedzibie do 9 czerwca. Serdecznie zapraszamy!