Dni Pruszkowa [26 maja 2019]

Dni Pruszkowa były dla „Kamyka” pełnym sukcesem. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, zarówno w sferze informacji o zajęciach artystyczno-edukacyjnych w sezonie kulturalnym 2019/2020, jak i w formie warsztatów plastycznych. Pierwszego dnia kreatywną zabawę w tworzenie kolorowych, ręcznie malowanych toreb oferowała Justyna Mańkowska będąca instruktorem naszych zajęć Warsztaty ze Sztuką. Drugiego dnia radosnej twórczości z dziećmi powstawały wszelakie formy lepione z gliny pod okiem Aleksandry Tomaszewskiej promującej nasze Zajęcia Ceramiczne. Nie zabrakło także naszej obecności na obydwu scenach. W sobotę prezentowały się zespoły wokalno-muzyczne „Skaczące Nutki” (młodsze i starsze) oraz „Kamyk”, które pod kierownictwem Jacka Janasika z niemałym powodzeniem wykonały szereg utworów, za które widownia nagrodziła ich gromkimi brawami. Tego samego dnia zgromadzonych w Parku Kościuszki energetyzował występ zespołu tańca nowoczesnego „SQUIB” będącego już od lat pod opieką Katarzyny Hoppe. Nazajutrz, w niedzielę, Dni Pruszkowa uświetniła grupa teatralna MASKA w spektaklu „Złota Kaczka” będącym zwieńczeniem tegorocznych zajęć z Marzeną Kozłowską. Widownia dopisała frekwencją, a pogoda słonecznym niebem co stworzyło tym samym świetne warunki dla bajkowej opowieści. Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie i za każdy uśmiech jakim państwo nas obdarowali. Do zobaczenia za rok!