Poranek Teatralny „Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa”

W słoneczne niedzielne południe 14 października nasza najmłodsza widownia obejrzała spektakl „Niebrzydkie Kaczątko i magiczna szafa” w wykonaniu Teatru Ptasie Melodie.

Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak bolesne i niszczące może być nieuprzejme zachowanie wobec drugiego człowieka – znajomego, czy nieznajomego. Poznały również znaczenie przyjaźni i rodziny, oraz nauczyły się bardzo ważnej roli przeprosin w życiu każdego z nas.

Widownia była niezwykle zaangażowana w przedstawienie. Dzieci towarzyszyły Kaczątku i jego przyjaciołom – tańczyły razem z bohaterami, pomagały im w podejmowaniu trudnych decyzji i doradzały przy rozwiązywaniu problemów. Świetnie się przy tym bawiły i bez wątpienia wiele wyniosły z uczestnictwa w spektaklu.

„Niebrzydkie kaczątko…” było doskonałą, przystępną lekcją zdrowych relacji z drugim człowiekiem. Oby więcej tak pouczających przedstawień!