Koncerty przy Tężni – Dorota Helbin z zespołem „To śpiewa Paryż”

W sobotnie popołudnie nasza wspaniała i niezawodna publiczność miała okazję wysłuchać wokalistkę i muzyków z Krakowa, którzy przenieśli nas w atmosferę Paryża.

W programie nie tylko usłyszeliśmy piosenki Edith Piaf w doskonałych, polskich tłumaczeniach Andrzeja Ozgi, a wyśpiewane pięknie przez Dorotę Helbin, ale również

świetnie opowiedzianą historię życia największej i ponadczasowej pieśniarki świata. Pani Dorota z Zespołem stworzyła niepowtarzalny klimat wieczoru francuskiego, nie tylko poprzez wspaniały głos Artystki, ale również poprzez najpiękniejsze dźwięki, jakie muzycy wydobywali z akordeonu guzikowego, kontrabasu i pianina.
Gorąco dziękujemy za ten niezapomniany wieczór, pełen muzycznych wzruszeń.
W koncercie „To śpiewa Paryż” wystąpili:
Dorota Helbin – wokal,
Mateusz Dudek – akordeon guzikowy,
Wioletta Fluda-Tkaczyk – piano,
Vasyl Kobil – kontrabas.
Projekt „Letnie koncerty przy Tężni Miejskiej w Parku Kościuszki (Sokoła)” jest finansowany ze środków Miasta Pruszkowa w ramach Budżetu Obywatelskiego – VI edycja 2022. Realizatorem projektu jest Miejski Ośrodek Kultury im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyka” w Pruszkowie.