Poranek Teatralny: Królewna Fasolka

Odpowiednio przygotowany szpinak jest naprawdę smaczny, a świetnie zagrana sztuka o warzywach jest naprawdę dobra.

O tym przekonali się wszyscy widzowie na dzisiejszym Poranku Teatralnym z Teatrem Trip. Z piosenką na ustach grządkowe skrzaty zebrały owoce i warzywa z grządek, a także spotkały wyjątkową Cebulową Wróżkę. Dzieci pomogły również Królewnie Fasolce w nauce języka angielskiego, który posłużył do pokonania złego Czarodzieja Robaczka!

Dziękujemy za Waszą obecność i do zobaczenia na kolejnym Poranku Teatralnym!

6 kwietnia 2024 / sobota / godz. 10:30 i 12:00

Poranek Teatralny: Królewna Fasolka

Spektakle rekomendowane dla dzieci od 3 lat.

Przedstawienie opowiada o dwójce warzywnych skrzatów, które chcą złamać klątwę rzuconą przez arcygłodnego Czarodzieja Robaczka. Spektakl zachęca najmłodszą publiczność do zdrowego odżywiania się oraz zawiera w sobie drobne elementy języka angielskiego.

Przedstawienie interaktywne, dzieci zostają wciągnięte w akcję, na którą mają wpływ.

Bilety 15 zł na stronie www.mok-kamyk.pl/bilety od 25 marca g. 12.00

Sala Audytoryjna MOK