Czas na angielski – język angielski dla mieszkańców Pruszkowa BO 2024

REGULAMIN

START ZAJĘĆ: 4 marca 2024

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6 ul. Lipowa 31 | Pruszków

Zapisy od 27 lutego (wtorek) godz. 12.00 przez portal strefazajec.pl

Godz. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
17.15 – 18.45

B1 (A. Wasil)

B1 (Cz. Orzyłowski)

A1 (T. Siudym)

A2 (K. Cywka)

19.00 – 20.30

B1 (A. Wasil)

A2 (Cz. Orzyłowski)

B1 (T. Siudym)

B1 (K. Cywka)

17.15 – 18.45

B2 (B. Szczepański)

B1 (A. Wasil)
19.00 – 20.30

A1 (B. Szczepański)

B2 (A. Wasil)

Projekt harmonogramu projektu BO na 2024 „Czas na angielski”

W CELU ZAPISU KLIKNIJ NA WYBRANĄ GRUPĘ W TABELI.

Projekt „Czas na angielski – język angielski dla mieszkańców Pruszkowa (ob. 4 – Ostoja Porcelit)” jest finansowany ze środków Miasta Pruszkowa w ramach Budżetu Obywatelskiego – VIII edycja 2024


OPISY SZKÓŁ I LEKTORÓW:


I. W ELSA A&B specjalizujemy się w świadczeniu usług edukacyjnych. Do obszarów naszej działalności zalicza się nauczanie języka angielskiego dla różnych grup wiekowych w tym dorosłych na zlecenie firm i instytucji w formie stacjonarnej i online, oraz edukacja językowa dzieci i młodzieży.

Pod marką ELS Angielski Kids & Teens prowadzimy szkołę językową. Oferujemy przygotowanie do egzaminów międzynarodowych, matury oraz egzaminów ósmoklasisty. Organizujemy również w projekty edukacyjne dla młodzieży i dzieci w międzynarodowym otoczeniu.

Nasze programy opierają się na wieloletnim doświadczeniu i praktyce pedagogicznej, zapewniając solidne fundamenty językowe oraz inspirujące środowisko sprzyjające rozwijaniu pasji do nauki, dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych.

Bartosz Szczepański: Metodyk i lektor z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego dla różnych grup wiekowych. Autor programów dla szkół językowych oraz projektów edukacyjnych dla dorosłych i dzieci. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Nauczanie Języków Obcych. Współpracuje przy realizacji zajęć od I edycji pruszkowskiego projektu z Budżetu Obywatelskiego.

Czarek Orzyłowski: lektor angielskiego z ponad piętnastoletnim doświadczeniem. Na co dzień zajmuje się z języka angielskim w kontekście problemów związanych ze sztuczną inteligencją. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Nauczanie Języków Obcych. Współprowadzący zajęcia w I i III edycji pruszkowskich projektów z Budżetu Obywatelskiego.

Agnieszka Wasil: lektorka z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z języka angielskiego w szkołach językowych, firmach oraz przy anglojęzycznych projektach edukacyjnych. Pomysłodawczyni koncepcji programowych oraz wdrożeń biznesowych dla szkół językowych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Nauczanie Języków Obcych. Współprowadząca zajęcia w I, II i III edycji pruszkowskich projektów z Budżetu Obywatelskiego.

ZAJĘCIA

Poniedziałki

17:15 – B1 (Wasil), B2 (Szczepański)

19:00 – B1 (Wasil) , A1 (Szczepański)

Wtorki

17:15 – B1 (Orzyłowski)

19:00 – A2 (Orzyłowski)

Czwartki

17:15 – B1 (Wasil)

19:00 – B2 (Wasil)


II. ENGLISH BEST WAY jest siecią szkół językowych, której misją jest efektywna nauka języka angielskiego przy zastosowaniu skutecznych metod i nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Na kursach języka angielskiego, szczególną uwagę zwracamy na doskonalenie umiejętności mówienia po angielsku, które dla większości uczących się języka obcego są priorytetowymi, a zarazem najtrudniejszymi kompetencjami językowymi do opanowania.

ENGLISH BEST WAY stosuje przemyślany i skuteczny system nauczania języków obcych – Authentic Direct & Multi-Teacher System, wykorzystując oryginalne i sprawdzone metody bezpośrednie: Metodę Callana oraz Direct Language Lab.

Lektor: Tadeusz Siudym

Z przyjemnością polecamy naszego lektora języka angielskiego, Tadeusza. Posiada on doskonałą znajomością języka angielskiego, Tadeusz wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale także umiejętnością budowania przyjaznej atmosfery na zajęciach, co sprzyja skutecznemu uczeniu się. Jego zaangażowanie i dedykacja zapewnią Państwu wysoki poziom nauczania oraz satysfakcję z efektów współpracy.

ZAJĘCIA

Środy

17:15 – A1

19:00 – B1


III. Szkoła językowa Language Station z siedzibą w Milanówku istnieje od 15 lat. Szkoła jest Akredytowanym Centrum Metody Teddy Eddie oraz Savvy Ed, a lektorzy przechodzą regularne szkolenia. Uczy języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego oraz włoskiego na zajęciach grupowych oraz indywidualnych. Z sukcesem przygotowuje kursantów do egzaminów Cambridge. Uczy dzieci już od 2 roku życia, dzieci szkolne, licealistów, a także grupy dla dorosłych.

Szkoła jest przyjazna, uczy w miłej atmosferze, lektorzy mają wieloletnie doświadczenie a nad wysoką jakością zajęć czuwa metodyk.

Lektor prowadzący zajęcia:

Kamil Cywka, który jest absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Puławach oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jest redaktorem, tłumaczem języka angielskiego.  Zamiłowanie do nauczania czerpie od ludzi, z którymi chętnie dzieli się swoją wiedzą na temat języka. W pracy jest przede wszystkim cierpliwy.

W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze, pływać i czytać książki.

 

ZAJĘCIA

Czwartki

17:15 – A2

19:00 – B1