Poranek Teatralny: Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza [10:30 i 12:00] Grupa O! Teatr

Pan Maluśkiewicz zabrał widzów Poranka Teatralnego na naprawdę wielką przygodę 🙂 Poznaliśmy Pana Hilarego, który gubił okulary, konduktora ultra szybkiego Pendolino, rozśpiewanego kapitana, a także całą plejadę afrykańskich zwierząt.Zwieńczeniem wspólnej podróży było spotkanie z ogromnym wielorybem po którym rozbujane fale zabrały Pana Maluśkiewicza z powrotem do Pruszkowa.

Przedstawienie oparte na wierszach J. Tuwima (”Pan Maluśkiewicz, „Murzynek Bambo”, „Pan Hilary”, „Lokomotywa”,„Motyle”) oraz Jana Brzechwy (”Zoo”). Wraz z Panem Maluśkiewiczem dzieci poznają mieszkańców Afryki i ich niezwykły świat. Motylim samolotem dotrą nad morze gdzie wspólnie z kapitanem nauczą się piosenki prawdziwego wilka morskiego.

Miejsce: Sala audytoryjna MOK [Parter]