Poranek Teatralny „W ogrodzie i w lesie” Teatr Wszelki

W niedzielę gościliśmy Teatr Wszelki z bajką „ W ogrodzie i w lesie”. Ten komediowy spektakl pomimo żartobliwego tonu przypomniał najmłodszym, jak ważne życiu są: przyjaźń, lojalność, wiara w siebie, akceptacja i otwartość na drugiego człowieka.
Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne Poranki Teatralne !

————-

„W ogrodzie i w lesie” Teatr Wszelki

To spektakl o perypetiach dwóch pań mieszkających obok siebie: Kreski i Kropki.
Pani Kreska to introwertyczna artystka i ogrodniczka a Pani Kropka to hałaśliwa, ekstrawertyczna kuchareczka. Są tak różne, że przyjaźń między nimi wydaje się niemożliwa, ale czy aby na pewno 🙂 ?

Wierszowana sztuka, napisana w komediowym tonie, zawiera zabawne dialogi i komizm sytuacyjny.
Pomimo żartobliwego tonu spektakl opowiada o ważnych sprawach takich jak: przyjaźń, lojalność, wiara w siebie, akceptacja i otwartość na drugiego człowieka.

Występują:

– KRESKA – Katarzyna Taracińska- Badura ( znana m.in. z serialu Rodzinny Interes, Klan i Domisie
– KROPKA – Marta Zgutczyńska aktorka i influencerka ( Rodzinny Interes)

Reżyseria i scenariusz Katarzyna Taracińska- Badura
Opracowanie muzyczne Krzysztof Paliński
Kostiumy Alicja Kuś

Czas trwania ok 45 min + spotkanie i fotki z aktorkami

Bilety w cenie 15 zł dostępne od 11.09.2023 od godz. 12.00 na stronie internetowej www.mok-kamyk.pl/bilety
Spektakl dla dzieci w wieku 3+
Miejsce: sala widowiskowa CDK