Wernisaż wystawy Artystyczne pasje, twórcze odkrycia

Dziękujemy wszystkim za przybycie na wernisaż!
Wasza frekwencja nas zachwyciła, nie mniej niż wystawa prac naszej utalentowanej młodzieży. Dlatego zdjęcia prac pochodzą głównie sprzed właściwej wystawy. Na niej mogliśmy fotografować bez przeszkód jedynie oczarowany sztuką tłum – raz jeszcze dziękujemy za obecność!
Osobne podziękowania i słowa gratulacji należą się naszym młodym artystom – to Wy stworzyliście ten wspaniały wieczór!
Jednak te prace, a z nimi wystawa, nie powstałyby bez mentorskiego wkładu naszych instruktorek. Serdecznie gratulujemy pani Ingridzie Wycichowskiej i Justynie Mańkowskiej – instruktorkom malarstwa i rysunku, a także Pani Gabrieli Bracik, która prowadzi zajęcia ze sztuk ceramicznych. Jesteście wspaniałe!
Wystawę otworzyła i prowadziła Amelia Werys-Grabowska, a niesamowity klimat obcowania ze sztuką wprowadził podkład fortepianowy Pani Danuty Kłudczyńskiej.
Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań z Wami, aby dzielić się artystycznymi doświadczeniami. Do zobaczenia niebawem!