Koncert „Roztańczeni, Rozśpiewani”

Dziękujemy za cudowny dzień pełen sztuki i kultury!
„Roztańczeni Rozśpiewani” to jedno z najważniejszych wydarzeń dla naszej instytucji kultury. Doświadczenie, pełne radości, muzyki, tańca i teatru, które na zawsze pozostanie w naszych sercach!
Grupy i soliści pokazali nam swoje umiejętności taneczne, muzyczne i aktorskie. Na początku zachwyciły nas teatralne przedstawienia. Później było śpiewane, grane na gitarach, tańczono balet, taniec nowoczesny, klasyczny i brazylijski – różnorodność była oszałamiająca!
Za nami cały dzień występów utalentowanych dzieci, młodzieży i dorosłych
tak wiele stylów, tak wiele emocji. Wszyscy spisaliście się lepiej niż świetnie – dziękujemy! To Wasza determinacja i profesjonalizm sprawiły, że wszystko było perfekcyjne.
Dziękujemy również wszystkim obecnym, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę swoją radosną energią i gorącymi oklaskami! Wasza obecność i wsparcie dodawały występującym skrzydeł i sprawiły, że ten wieczór był jeszcze bardziej magiczny!
Kończymy powoli obecny rok artystyczny, czekajcie koniecznie na informacje o kolejnym! Niech magia kultury i talent towarzyszą Wam zawsze.
Naszym artystom i instruktorom życzymy dalszych sukcesów, a pozostałym wielu pięknych chwil i czaru sztuki i kultury w Waszym życiu!
Pozdrawia cały zespół MOK “Kamyk”!