Koncert świąteczno-noworoczny Sound’n’Grace

Koncert świąteczno-noworoczny Sound’n’Grace

30.12.2022/piątek/godz. 18.00

Usłyszycie piosenki świąteczne i największe przeboje zespołu

Wejściówki dostępne od 27.12.2022 godz. 9.00 www.mok-kamyk.pl/bilety

(zmiana wydawania wejściówek z 19 na 27 grudnia!)

Miejsce: sala widowiskowa CDK

Sound’n’Grace to polski chór wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk. Historia zespołu sięga 2005 roku, kiedy Anna Żaczek-Biderman i Kamil Mokrzycki powołali go do życia. Artyści zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce. Zespół otrzymał tytuł „Najlepszego chóru w Polsce” wg jurorów programu „Mam Talent”. Współpracował z takimi artystami jak Sylwia Grzeszczak, Mrozu, Afromental, Margaret, Zbigniew Wodecki czy Maryla Rodowicz. Piosenki Sound’n’Grace usłyszeliśmy również w filmie “Listy do M2” oraz w serialu “Prawo Agaty”.

MTV Europe Music Awards okrzyknął S’n’G „Najlepszym Polskim Wykonawcą 2015”, zaś album „Atom” w ciągu niespełna roku okrył się platyną.

Największe przeboje to “Dach”, “Na pewno”, “Idealnie”, utwór “100” z gościnnym udziałem Filipa Lato czy “Nic do stracenia” z Mrozem.

Łącznie zespół wydał trzy autorskie albumy: „Atom”, „Życzenia” oraz „Początek”. Album „Początek” promował singiel „Nasz ślad” nagrany wspólnie z Kamilem Bednarkiem. Nie zabrakło również międzynarodowej współpracy. Utwór „Cut through” powstał przy udziale amerykańskiego wokalisty i producenta Josefa Hedingera. To kompozycja, nad którą pracowały topowe nazwiska ze świata muzycznego, m.in. 10-krotni zdobywcy nagród Grammy Bruno Mars i Philip Lawrence.

„Początek” to piętnaście pełnych radości utworów, które są opowieścią o nadziei i próbie rozpoczęcia wszystkiego na nowo. Album idealny na współczesne czasy.

Zespół liczy ponad osiemnastu wyjątkowych wokalistów. Koncertuje w składzie dziesięcioosobowym, któremu towarzyszą jedni z najlepszych muzyków w naszym kraju.

Koncerty Sound’n’Grace to genialne głosy, niezapomniana dawka pozytywnej energii i muzyki zagranej na najwyższym poziomie.