Uroczyste zakończenie Roku Akademickiego 2018/2019

Za nami kolejny rok akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Był to okres pełen ciekawych wykładów dotykających przestrzeni psychologii, sztuki, podróży czy jakże interesującej historii, a także wspaniałych koncertów. Melodyjnym akcentem charakteryzowało się także uroczyste zakończenie roku, które swym aksamitnym głosem wzbogaciła wokalista Natalia Kovalenko wraz z towarzyszącym jej muzykiem – Panem Marcinem Mazurkiem dzielnie i z klasą wspierającym ją fortepianowym akompaniamentem. Razem poprowadzili słuchaczy przez największe przeboje XX wieku. Sala kołysała się w rytm znanych i lubianych utworów.

Nie wolno też zapominać o naszych artystach, jako, że cały koncert rozpoczęli nasz Instruktor – Jacek Janasik wraz ze swą uczennicą Kasią Vogelsinger. Brawom i podziękowaniom nie było końca, lecz szczególnym uznaniem uczestnicy Uniwersytetu obdarzyli Panią Dyrektor Ewę Sowę, pamiętając, iż to dzięki niej powstała ta inicjatywa dla tych którzy chcą być aktywni pomimo upływu lat.

Uroczystość uświetnili swą obecnością Zastępcy Prezydenta Miasta – Pani Beata Czyżewska oraz Pan Konrad Sipiera, a także równie mile widziany ks. Krzysztof Gołębiewski z parafii św. Kazimierza w Pruszkowie. Mamy nadzieję, że będą nas odwiedzać coraz częściej. Od października czekają na nas kolejne fascynujące spotkania na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia!