Noc Muzeów w „Kamyku”

W programie:

Ozoboty w Kamyku

godz. 19.00 otwarte zajęcia LegoRobotyki

W pracowni będą na Was czekały ozoboty czyli sympatyczne i nowoczesne roboty. Zobaczycie, czym są, dowiecie się, co to jest kodowanie, a jednocześnie będzie przy tym dużo frajdy. Zapraszamy na przygodę z klockami edukacyjnymi – może w przyszłości dołączycie do grup LegoRobotyki?

Malowanie na szkle

godz. 18.00

Warsztaty dla dzieci, podczas których młodsi i starsi stworzą bajkowe obrazki na szkle. Wykorzystamy proste materiały takie jak farby plakatowe i wyczarujemy barwne historie. Korzystając z gotowych szablonów i markerów przeniesiemy kontury na szkła małych antyram, następnie jak kolorowankę wypełnimy farbami. Po wyschnięciu obrazek ogląda się z drugiej strony.

Mini Galeria czyli wystawa pracowni MOK

godz. 18.00

Jedna z naszych pracowni zamieni się w galerię. Będziecie mogli zobaczyć prace, które stworzyli uczestnicy naszych sekcji. Zaprezentują się: „Warsztaty ze sztuką” Justyny Mańkowskiej oraz dwie Pracownie rysunku i malarstwa – Ingridy Wycichowskiej i Andrzeja Jendrasiaka.

Tango

godz. 19.30

Warsztaty taneczne dla dorosłych. Chcesz poznać i poćwiczyć krok tanga? Zawsze podziwiałeś figury podczas tańca? Zapraszamy pary na parkiet.

Otwarta Próba Teatru Maska

godz. 18.00

Młodzi aktorzy z naszego teatru zapraszają na próbę do spektaklu „Kopciuszek”. Przyjdźcie poznać kulisy sceny.

Prezentacje wokalne

godz. 20.00

Możecie przyjść i podejrzeć próbę zespołu Metafora.

Nocne planszówki

godz. 18.00

Zapraszamy Was do kamykowej strefy gracza, gdzie będziecie mogli spędzić czas przy grach bez prądu. Czekają na Was planszówki o różnym poziomie trudności, dla każdego to, co lubi. Wytłumaczymy zasady i zagramy razem z Wami.

 

Miejsce: sala audytoryjna, sala baletowa, sala rytmiki, pracownie MOK Kamyk

ul. Bohaterów Warszawy 4 | Pruszków