Koncert „Roztańczeni, Rozśpiewani, Roześmiani”

Szanowni Państwo, kończymy kolejny rok kulturalny, więc nadszedł czas podsumowań i artystycznych prezentacji. W niedzielne popołudnie „Kamyk” tętnił życiem, dzięki występom utalentowanych uczestników naszych zajęć w ramach stałego cyklu „Roztańczeni, Rozśpiewani, Roześmiani”.
Profesjonalna scena Sali Widowiskowej CDK, stworzyła magiczną przestrzeń, na której marzenia wielu, stały się realne…
Pierwszym elementem programu był Teatr Zerzabella pod kierunkiem Joanny Cichoń-Dąbrowskiej ze spektaklem „Nikczemny spisek”. Młodym adeptom sztuki teatralnej gratulujemy premiery, a także ciekawego użycia multimediów. Następnie na scenie prezentowały się sekcje taneczne: najmłodsze grupy Baletu pod kierunkiem Katarzyny Sajewiec, baleriny z Tańca Klasycznego pod kierunkiem Małgorzaty Włoczkowskiej, dzieci z grup Dance-Mix pod kierunkiem Jarosława Koryckiego oraz najliczniejsze grupy Tańca Nowoczesnego pod kierunkiem Katarzyny Hoppe. Zgromadzeni widzowie oklaskami nagradzali kolejne występy, a „taneczne show” podgrzało emocje jeszcze bardziej.Kolejną odsłoną koncertu był występ gitarzystów pod kierunkiem Jacka Łocza. Wspólne brzmienie gitar połączone z wokalem zrobiło wrażenie. Po chwili, pojawiły się uczestniczki zajęć Iwony Tober ze „Studia wokalno-aktorskiego” i zaprezentowały scenki teatralne na podstawie tekstu Jana Brzechwy oraz piosenki. Indywidualnym i grupowym śpiewem wykazały się również wokalistki z „Kuźni ART” prowadzonej przez Edytę Ciechomską. Śpiew towarzyszył też uczestnikom Kabaretu „Po przejściach” pod kierunkiem Michała Śniadowskiego. Zwieńczeniem koncertu, był występ zespołu „Metafora”, pod kierunkiem Jacka Janasika, barwnie prezentujący znane i lubiane utwory. Pozostaje nam wierzyć, że nasza oferta programowa stanie się inspiracją nie tylko do odkrywania talentów i realizowania pasji, ale również przyczynia się do budowania międzyludzkich więzi, budząc radość obcowania z kulturą i sztuką. Gorąco dziękujemy i gratulujemy wszystkim Artystom z Instruktorami prowadzącymi na czele.
Życzymy radosnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia w „Kamyku”