Zapraszamy rodziny na niezwykłe przedsięwzięcie edukacyjno-artystyczne, które łączy sztukę iluzji z nauką, rozwojem kompetencji oraz kreatywną zabawą. „Szkoła Sztuczek” to nie tylko pokaz – to interaktywne spotkanie, które:
- łączy rozrywkę z edukacją – uczestnicy oglądają widowiskowe sztuczki, jednocześnie poznając tajniki koncentracji, percepcji i krytycznego myślenia,
- rozwija kompetencje miękkie – warsztaty wspierają współpracę, pewność siebie oraz umiejętności autoprezentacji,
- pobudza kreatywność i wyobraźnię – dzieci, młodzież i dorośli odkrywają iluzję jako formę sztuki i narzędzie twórczej ekspresji,
Spotkanie pomaga uczestnikom stać się nie tylko świadomymi odbiorcami kultury, ale także twórcami – otwartymi, kreatywnymi i odważnymi w działaniu.
Wydarzenie finansowane z Krajowego Planu Odbudowy (KPO) i realizowane przez Szkołę Sztuczek.
Wejściówki dostępne od 12 stycznia od godz. 12:00 na naszej stronie.



