Karty zgłoszeń

Przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych odbywać się będzie od 1 sierpnia od godziny 9:00 w następującym porządku: jedno zgłoszenie złożone osobiście – jedno zgłoszenie przesłane drogą elektroniczną (według kolejności dostarczonych zgłoszeń).

Do formularza należy dołączyć wybrany załącznik: 1a (osoby niepełnoletnie) lub 1b (dorośli).

 

Zal.1a Klauzula informacyjna i zgoda-zajęcia-dziecko

Zal.1b.Klauzula informacyjna i zgoda-zajęcia-dorosły

AKADEMIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO (A.Baćmaga)

ARTYSTYCZNE FIGLE MIGLE (A.Baćmaga)

MALI MAJSTERKOWICZE (A.Baćmaga)

HANDMADE ENGLISH (do 3 lat) 45 MIN (A.Borys-Jakubowska)

HANDMADE ENGLISH (od 4 lat) 75 MIN (A.Borys-Jakubowska)

TANIEC KOLUMBIJSKI (A.Klocek)

ZAJĘCIA CERAMICZNE (A.Wolańska)

DESIGN&CRAFTS DIY (A.Pyrak)

DESIGN&STYLE-DECORATING WORKSHOP (A.Pyrak)

DZIECIĘCA AKADEMIA MUZYCZNA (D.Kłudczyńska)

CAPOEIRA POCZĄTKUJĄCA (D.Rembelska)

CAPOEIRA ZAAWANSOWANA (D.Rembelska)

STUDIO PIOSENKI (E.Ciechomska)

ZAJĘCIA WOKALNE INDYWIDUALNE (E.Ciechomska)

RYSUNEK I MALARSTWO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (I.Wycichowska)

ZAJĘCIA TEATRALNE DLA DZIECI (J.Cichoń-Dąbrowska)

KAMYCZEK (J.Janasik)

KAMYK (J.Janasik)

METAFORA (J.Janasik)

SKACZĄCE NUTKI (J.Janasik)

ZAJĘCIA MUZYCZNE INDYWIDUALNE 30 MIN (J.Janasik)

ZAJĘCIA MUZYCZNE INDYWIDUALNE 45 MIN (J.Janasik)

DANCE MIX (J. Korycki)

TANIEC TOWARZYSKI DZIECI (J.Korycki)

TANIEC TOWARZYSKI DOROŚLI (J.Korycki)

GITARA (J.Łocz)

WARSZTATY ZE SZTUKĄ OKCH (J.Mańkowska)

WARSZTATY ZE SZTUKĄ (DO 6 LAT) 60 MIN (J.Mańkowska)

WARSZTATY ZE SZTUKĄ (OD 7 LAT) 90 MIN (J.Mańkowska)

ROBOTYKA LEGO WEDO 45 MIN (K.Cieślak)

ROBOTYKA LEGO WEDO 90 MIN (K.Cieślak)

TANIEC NOWOCZESNY (DO 10 LAT) 60 MIN (K.Hoppe)

TANIEC NOWOCZESNY (OD 11 LAT) 90 MIN (K.Hoppe)

BALET (K.Janek)

MUZYCZNA PRZYGODA MELOMALUSZKA (K.Wasilewska)

PILATES (M.Niderla)

KABARET PO PRZEJŚCIACH (M.Śniadowski)

WRZOS (M.Śniadowski)

TANIEC KLASYCZNY (M.Włoczkowska)

ARTYSTYCZNIE Z MINECRAFTEM (U.Wiejak)

MATEMATYKA Z LOGIKĄ (U.Wiejak)

PROGRAMOWANIE W C++ (U.Wiejak)

PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM (U.Wiejak)

PUTW MALARSTWO (A.Jendrasiak)

PUTW TAŃCE FOLKOWE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA (A.Łysik)

PUTW JĘZYK ANGIELSKI (J.M.Okoth)

PUTW PILATODANCE (M.Niderla)