Formularze zgłoszeniowe na sezon 2019/2020

PONIŻSZE FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE DOTYCZĄ SEZONU 2019/2020 (zajęcia od września 2019).

[PLAN ZAJĘĆ NA SEZON 2019/2020]

Kliknij na nazwę zajęć by przejść do karty w pliku pdf.

W wypadku istnienia wielu możliwych grup zajęciowych dotyczących jednego formularza prosimy o dopisanie w rogu formularza informacji na którą grupę preferowaliby Państwo dołączyć.

AKADEMIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO Instruktor: Anna Baćmaga

ARTYSTYCZNE FIGLE MIGLE 1,5-2 lata Instruktor: Anna Baćmaga

ARTYSTYCZNE FIGLE MIGLE 2-3 lata Instruktor: Anna Baćmaga

BALET Instruktor: Kinga Jurczakowska

CAPOEIRA 6-12 lat Instruktor: Dominika Rembelska

CAPOEIRA od 13 lat Instruktor: Dominika Rembelska

DANCE MIX od 4 do 6 lat Instruktor: Daniel Korycki

DANCE MIX od 7 do 10 lat Instruktor: Daniel Korycki

DZIECIĘCA AKADEMIA MUZYCZNA Instruktor: Danuta Kłudczyńska

ENGLISH CONSTRUCTORS Instruktorzy: Aneta Borys-Jakubowska, Marta Zielska, Sylwia Walichnowska

EXCEL DLA DOROSŁYCH Instruktor: Piotr Wiejak

GITARA ELEKTRYCZNA ROCK BLUES JAZZ Instruktor: Tomasz Szczepaniak

GITARA ZAJĘCIA GRUPOWE Instruktor: Tomasz Szczepaniak

HANDMADE ENGLISH do 3 lat 45 MIN Instruktorzy: Aneta Borys-Jakubowska, Marta Zielska, Sylwia Walichnowska

HANDMADE ENGLISH od 4 lat 75 MIN Instruktorzy: Aneta Borys-Jakubowska, Marta Zielska, Sylwia Walichnowska [Formularz dotyczy wszystkich starszych grup Handmade English]

INFORMATYKA DLA DZIECI Instruktor: Urszula Wiejak

JĘZYK ANGIELSKI PUTW Instruktor: John Martin Okoth

KABARET PO PRZEJŚCIACH Instruktor: Michał Śniadowski

KOMPUTER OD PODSTAW DLA SENIORÓW Instruktor: Urszula Wiejak

KUŹNIA ART  ZAJĘCIA WOKALNE INDYWIDUALNE Instruktor: Edyta Ciechomska

MĄDRY MALUSZEK ZABAWY Z CZYTANIEM Instruktor: Urszula Wiejak

MĄDRY MALUSZEK ZABAWY Z LICZENIEM Instruktor: Urszula Wiejak

MATEMATYKA Z LOGIKĄ Instruktor: Urszula Wiejak

MATEMATYKA Z PROGRAMOWANIEM DLA PRZEDSZKOLAKÓW Instruktor: Urszula Wiejak

MUZYCZNA PRZYGODA MELOMALUSZKA Instruktor: Katarzyna Wasilewska

NAUKA JĘZYKA ROSYJSKIEGO Instruktor: Valeryia Romejko

NAUKA JĘZYKA POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW Instruktor: Valeryia Romejko

PIĘKNA POLSZCZYZNA Instruktor: Urszula Wiejak

PILATES Instruktor: Maja Niderla

PILATODANCE PUTW Instruktor: Maja Niderla

PLASTYKA DLA SMYKA Instruktor: Anna Baćmaga

PRACOWNIA RYSUNKU I MALARSTWA Instruktor: Ingrida Wycichowska

PROGRAMOWANIE W C++ Instruktor: Urszula Wiejak

PROGRAMOWANIE W C++ DLA DOROSŁYCH Instruktor: Piotr Wiejak

PROGRAMOWANIE Z ARDUINO Instruktor: Urszula Wiejak

PROGRAMOWANIE Z MINECRAFT Instruktor: Urszula Wiejak

ROBIĘ MUZĘ W KOMPIE Instruktor: Tomasz Szczepaniak

ROBOTYKA LEGO WEDO 45 MIN Instruktor: Katarzyna Cieślak

ROBOTYKA LEGO WEDO 90 MIN Instruktor: Katarzyna Cieślak

RYSUNEK I MALARSTWO PUTW Instruktor: Andrzej Jendrasiak

SKACZĄCE NUTKI Instruktor: Jacek Janasik

STUDIO PIOSENKI 1 LABORATORIUM MŁODYCH Instruktor: Edyta Ciechomska

STUDIO PIOSENKI 2 LABORATORIUM DOROSŁYCH Instruktor: Edyta Ciechomska

SZACHY od 5 do 8 lat 60 MIN Instruktor: Konrad Romejko

SZACHY od 9 do 12 lat 90 MIN Instruktor: Konrad Romejko

TANIEC KLASYCZNY Instruktor: Małgorzata Włoczkowska

TANIEC KOLUMBIJSKI Instruktor: Aciliz Katell Caro Klocek

TANIEC NOWOCZESNY do 18 lat Instruktor: Katarzyna Hoppe

TANIEC NOWOCZESNY DLA DOROSŁYCH Instruktor: Katarzyna Hoppe

TANIEC TOWARZYSKI DOROŚLI Instruktor: Jarosław Korycki

TAŃCE FOLKOWE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA PUTW I DOROŚLI Instruktorzy: Artur i Sylwia Łysik

TEATR MASKA Instruktor: Marzena Kozłowska

UKELELE Instruktor: Tomasz Szczepaniak

WARSZTATY ZE SZTUKĄ do 6 lat Instruktor: Justyna Mańkowska

WARSZTATY ZE SZTUKĄ od 7 lat Instruktor: Justyna Mańkowska

WARSZTATY ZE SZTUKĄ OKCH Instruktor: Justyna Mańkowska

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE NAUKA GRY NA GITARZE 45 MIN Instruktor: Jacek Łocz

ZAJĘCIA INSTRUMENTALNO-WOKALNE INDYWIDUALNE 45 MIN Instruktor: Jacek Janasik

ZAJĘCIA TEATRALNE Instruktor: Joanna Cichoń-Dąbrowska

ZAJĘCIA CERAMICZNE Instruktor: Elżbieta Sybilska

ZDROWY KRĘGOSŁUP PUTW I DOROŚLI Instruktor: Sylwia Łysik

ZESPÓŁ „KAMYCZEK” Instruktor: Jacek Janasik

ZESPÓŁ „KAMYK” Instruktor: Jacek Janasik

ZESPÓŁ „METAFORA” Instruktor: Jacek Janasik

ZESPÓŁ SENIOREK „WRZOS” Instruktor: Michał Śniadowski