Teatr MASKA

„Człowiek to ten, który tworzy kulturę, który potrzebuje kultury, który dzięki niej, sam się tworzy wewnętrznym wysiłkiem ducha, myśli, woli, serca.”
Jan Paweł II

Teatr MASKA od 1991 roku przyjmuje do swojego grona dzieci, młodzież , dorosłych, którzy właśnie pragnął rozwijać się poprzez teatr, realizować swoje marzenia. Nigdy na to nie jest za późno. Teatr bowiem pomaga nam wszystkim w wyrażaniu emocji, rozumieniu siebie, odnoszeniu sukcesów, także poza szkołą i pracą, w przeżywaniu sztuki, bacznej obserwacji świata, wykształceniu postawy twórczej, rozwijaniu wyobraźni. Uczymy się analizowania i interpretowania tekstów literackich , wyrażania emocji gestem, mimiką ,ruchem , pięknego, wyraźnego mówienia , sztuki improwizacji , współdziałania w grupie.
Teatr MASKA otrzymał wiele nagród na Festiwalach i Przeglądach Teatralnych , wyjeżdżał na wakacyjne warsztaty, integrował społeczność lokalną , włączał się swoimi spektaklami w obchody ważnych wydarzeń historycznych , występował dla Szkół , w Domach Dziecka , w Kościołach , na imprezach charytatywnych, w Areszcie na Rakowieckiej.

Wiek uczestników: Od 6 lat.

————————————————
Instruktor: Marzena Kozłowska

Od wielu lat staram się wydobyć z aktora amatora to co najcenniejsze i nieprzewidywalne, jego talent. Jestem świadkiem wspaniałej metamorfozy osoby poszukującej, w tę, która z zadziwieniem odkrywa swoje możliwości . Teatr to sposób na ciekawe, twórcze życie, możliwość pokazania na scenie tego, co jest dla nas ważne, to wejście w dialog z widzem, jego radość, głębokie zamyślenie.

————————————————
Godziny zajęć:

  • Środa i Piątek – 15:00-20:00