Zajęcia wokalne KUŹNIA ART (grupy 2-4 osobowe)

Dzięki uczestnictwu w zajęciach zyskają wrażliwość muzyczną oraz świadomość możliwości i ograniczeń własnego ciała i jego udziału w pracy nad głosem. Nauczą się pracy z mikrofonem i zostaną zapoznani z ruchem scenicznym. Dzięki wykonywanym zadaniom uczestniczy zyskają umiejętność radzenia sobie ze stresem, pokonywania własnych ograniczeń oraz zdolność pracy w grupie. Nauczą się również wzajemnego szacunku.

Szczególnie na początku duży nacisk kładziony będzie na ćwiczenia wokalne, usprawnienie oddechu, artykulację i dykcję oraz działania sceniczne.

Cel: zwrócenie uwagi na piękno języka polskiego; usprawnienie funkcjonowania aparatu mowy; umiejętność dobrego wykorzystania mikrofonu; swoboda działań na scenie; przygotowanie do udziału w konkursach, pokazach, festiwalach.

Wiek uczestników: Od 9 lat.

Grupy od 2 do 4 osób.

————————————————
Instruktor: Edyta Ciechomska

Jestem wykształconą na wydziale wokalno – aktorskim Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie solistką śpiewaczką, koncertującą na scenach operowych i operetkowych w kraju i za granicą. Posiadam także wykształcenie pedagogiczne. Bogate doświadczenie zawodowe, jak również owocna współpraca z wybitnymi artystami, rozbudziły we mnie potrzebę podzielenia się zdobytą wiedzą z osobami marzącymi, by śpiewać. Głęboko wierzę, iż dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom oraz przyjaznemu podejściu do drugiego człowieka – można uzyskać wspaniałe efekty w szlachetnej pracy nad twórczym rozwijaniem muzycznej pasji. Moi podopieczni są laureatami wielu konkursów muzycznych, wspólnie odkrywamy czarowny świat Sztuki. I choć osobiście reprezentuję dziedzinę klasyczną – z radością oddaję się magii szlachetnej, ambitnej piosenki.

————————————————
Godziny zajęć:

  • Poniedziałek – 13:45-18:45
  • Wtorek – 13:45-17:15; 19:15-20:30