Karty zgłoszeń 2018/2019

OBECNE NA TEJ STRONIE FORMULARZE ZGŁOSZENIOWE DOTYCZĄ JESZCZE SEZONU 2018/2019.

FORMULARZE NA NOWY SEZON SĄ UDOSTĘPNIONE W OSOBNEJ ZAKŁADCE.

[KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO FORMULARZY NA NOWY SEZON]

Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć załącznik: Klauzulę informacyjną.

Zał. Klauzula informacyjna

 

SZACHY (od 6 do 12 lat) (K. Romejko)

AKADEMIA RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO (A.Baćmaga)

ARTYSTYCZNE FIGLE MIGLE (A.Baćmaga)

MALI MAJSTERKOWICZE (A.Baćmaga)

HANDMADE ENGLISH (do 3 lat) 45 MIN (A.Borys-Jakubowska)

HANDMADE ENGLISH (od 4 lat) 75 MIN (A.Borys-Jakubowska)

TANIEC KOLUMBIJSKI (A.Klocek)

ZAJĘCIA CERAMICZNE (A.Wolańska)

DESIGN&CRAFTS DIY (A.Pyrak)

DESIGN&STYLE-DECORATING WORKSHOP (A.Pyrak)

DZIECIĘCA AKADEMIA MUZYCZNA (D.Kłudczyńska)

CAPOEIRA POCZĄTKUJĄCA (D.Rembelska)

CAPOEIRA ZAAWANSOWANA (D.Rembelska)

STUDIO PIOSENKI (E.Ciechomska)

ZAJĘCIA WOKALNE INDYWIDUALNE (E.Ciechomska)

RYSUNEK I MALARSTWO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY (I.Wycichowska)

ZAJĘCIA TEATRALNE DLA DZIECI (J.Cichoń-Dąbrowska)

KAMYCZEK (J.Janasik)

KAMYK (J.Janasik)

METAFORA (J.Janasik)

SKACZĄCE NUTKI (J.Janasik)

ZAJĘCIA MUZYCZNE INDYWIDUALNE 30 MIN (J.Janasik)

ZAJĘCIA MUZYCZNE INDYWIDUALNE 45 MIN (J.Janasik)

DANCE MIX (J. Korycki)

TANIEC TOWARZYSKI DZIECI (J.Korycki)

TANIEC TOWARZYSKI DOROŚLI (J.Korycki)

GITARA (J.Łocz)

WARSZTATY ZE SZTUKĄ OKCH (J.Mańkowska)

WARSZTATY ZE SZTUKĄ (DO 6 LAT) 60 MIN (J.Mańkowska)

WARSZTATY ZE SZTUKĄ (OD 7 LAT) 90 MIN (J.Mańkowska)

ROBOTYKA LEGO WEDO 45 MIN (K.Cieślak)

ROBOTYKA LEGO WEDO 90 MIN (K.Cieślak)

TANIEC NOWOCZESNY (DO 10 LAT) 60 MIN (K.Hoppe)

TANIEC NOWOCZESNY (OD 11 LAT) 90 MIN (K.Hoppe)

TANIEC NOWOCZESNY ( DLA DOROSŁYCH) 60 MIN (K.Hoppe)

BALET (K.Janek)

MUZYCZNA PRZYGODA MELOMALUSZKA (K.Wasilewska)

PILATES 1xtydz (M.Niderla)

PILATES 2xtydz

KABARET PO PRZEJŚCIACH (M.Śniadowski)

WRZOS (M.Śniadowski)

TANIEC KLASYCZNY (M.Włoczkowska)

ARTYSTYCZNIE Z MINECRAFTEM (U.Wiejak)

MATEMATYKA Z LOGIKĄ (U.Wiejak)

PROGRAMOWANIE W C++ (U.Wiejak)

PROGRAMOWANIE Z MINECRAFTEM (U.Wiejak)

PUTW MALARSTWO (A.Jendrasiak)

PUTW TAŃCE FOLKOWE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA (A.Łysik)

PUTW JĘZYK ANGIELSKI (J.M.Okoth)

PUTW PILATODANCE (M.Niderla)

MASKA (M. Kozłowska)