Budżet Obywatelski Pruszkowa w MOK-u

Zapraszamy mieszkańców Pruszkowa w wieku 30+ na nieodpłatne intensywne kursy języka angielskiego i portugalskiego, które odbędą w terminie od września do grudnia 2019 r. w godzinach popołudniowych.

O kursach: Doświadczeni lektorzy poprowadzą z zainteresowanymi zajęcia dwa razy w tygodniu po 1,5 godz. dziennie w grupach 12-osobowych. Program został przygotowany tak, aby nauka danego języka odbywała się w formie warsztatów z nastawieniem na konwersacje. Uczestnicy rozwiną kompetencje językowe na podstawie atrakcyjnych materiałów, a tematy zajęć będą bazowały na ciekawostkach związanych z kulturą Wielkiej Brytanii i Portugalii.

Program:

Nauka języka na podstawie materiałów prowadzącego.

Kurs nastawiony na naukę języka oraz zaznajomienie słuchaczy z kulturą i sztuką danego kraju.

Wykorzystanie multimediów: prezentacje, materiały audio-video

Miejsce:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. H. Sienkiewicza w Pruszkowie, ul. Lipowa 31, 00-001 Pruszków. Będziemy korzystać z dwóch sal.

Grupy:

Wiek uczestników: 30 +

Ilość osób w grupie: max 12 os.

JĘZYK ANGIELSKI:

  • grupa 1: początkująca
  • grupa 2: zaawansowana

JĘZYK PORTUGALSKI:

  • grupa 1: początkująca
  • grupa 2: zaawansowana

Rekrutacja:

5.08.2019 r. do zapełnienia list. Zainteresowanych prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego drogą mailową na adres e-mail: instruktorzy@mok-kamyk.pl

FORMULARZE ZAPISÓW DO POBRANIA:

BO 2019_Angielski 

BO 2019_Portugalski

 

Zajęcia ruszają w pierwszym tygodniu września 2019 r.

Realizacja i finansowanie: Projekt pn. „Czas na Nas! – jęz. angielski i jęz. portugalski” jest realizowany przez Miejski Ośrodek Kultury im. A. Kamińskiego „Kamyka” w Pruszkowie we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie. Projekt jest finansowany ze środków Miasta Pruszkowa w ramach Budżetu Obywatelskiego – edycja 2018/2019.