Polityka prywatności newslettera

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianami w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych, przekazujemy zaktualizowane informacje o przetwarzaniu Państwa danych. Będziecie Państwo odbiorcami newslettera Miejskiego Ośrodka Kultury
im.Aleksandra Kamińskiego w Pruszkowie
i zależy nam, aby dysponowali Państwo pełną wiedzą na temat tego, jak i po co przetwarzamy Państwa dane. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą informacją, a w razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem mailowym: iod@mok-kamyk.pl.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, oraz prawo do przenoszenia danych, w przypadkach określonych w przepisach RODO. Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Państwa dane przetwarzamy wyłącznie w celu wysyłki newslettera Miejskiego Ośrodka Kultury w Pruszkowie. Podanie danych osobowych w postaci adresu e-mail w celu zapisania się na subskrypcję newslettera jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne by korzystać z subskrypcji.

Państwa dane w ramach usługi subskrypcji newslettera przekazujemy podmiotom świadczącym usługę obsługi systemów i oprogramowania informatycznego administratora, podmiotom które na zlecenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pruszkowie świadczą usługi e-mailingu/wysyłki newslettera. Nie przekazujemy danych poza Europejski Obszar Gospodarczy, czyli do państwa trzeciego.

Przypominamy, że administratorem Państwa danych jako subskrybentów newslettera jesteśmy my, czyli Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie z siedzibą w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków tel: 22 728 39 40.

W każdym momencie możecie Państwo odwołać zgodę na wysyłanie newslettera. Państwa dane przetwarzamy wyłącznie do momentu odwołania zgody.

Z wyrazami szacunku,

Miejski Ośrodek Kultury w Pruszkowie