Ferie z Lego

Ferie z LEGO
13-17.02.2023, poniedziałek-piątek, godz. 10.00-14.00
Miasta z superbohaterami

Tygodniowe warsztaty kreatywnego budowania z klocków Lego. Wspólnie zaprojektujemy i zbudujemy miasta Lego City, nad którymi będą czuwały służby ratownicze i superbohaterowie. Pojawią się również elementy Lego Robotyki – WeDo oraz Lego gry planszowe i zabawy ruchowo-rekreacyjne.
Podczas codziennych warsztatów dzieciaki zdobędą wiedzę i umiejętności budownicze na bazie klocków Lego. Puścimy wodze fantazji i poszalejemy z własną twórczością. Poznamy również tajniki wiedzy technicznej i programowania na bazie zestawów Lego Robotów WeDo.

PROGRAM:

 • 1 DZIEŃ: CITY – STRAŻ POŻARNA
  Powstaną: remizy strażackie, wozy gaśnicze, ulice po których Lego Straż mknie do akcji gaśniczych, mega wieżowce o bardziej lub mniej skomplikowanych konstrukcjach. Strażakom do pomocy przybędzie SUPERBOHATER ze swoimi mocami. A jakie to moce?…. Sami wymyślimy.
 • 2 DZIEŃ: CITY – POLICJA
  Wybudujemy: wielkie banki ze skarbcami, fabryki i domy handlowe pełne bogatych ludzi, którzy są łatwym celem dla złodziei. Lego Policja ze swoimi komisariatami, samochodami i motorami policyjnymi ma dużo akcji pościgowych. Złapani przestępcy trafią do wielkiego więzienia na niedostępnej wyspie. Wszystkie akcje policyjne będą oczywiście wspierane przez superbohatera – KAPITANA AMERYKĘ.
 • 3 DZIEŃ: To chwila odpoczynku od szybkich akcji…
  Zajmiemy się podróżami, w których pociągi odegrają główną rolę. Powstanie duża stacja kolejowa, pociągi towarowe i osobowe z Pendolino na czele, a także semafor oraz bocznice rozładunkowe. Przy pracach naprawczych niezbędna będzie pomoc potężnego HULKA.
 • 4 DZIEŃ: Wracamy do akcji… CITY- POGOTOWIE RATUNKOWE
  Tego dnia zbudujemy szpitale i karetki pogotowia z całym sprzętem medycznym. Instruktor opowie wiele ciekawych historyjek, w których pogotowie może wykazać się szybkością i skutecznością w ratowaniu poszkodowanych. Pomocy udzieli IRON MAN.
 • 5 DZIEŃ: PORT LOTNICZY
  W żadnym z większych miast nie może zabraknąć lotniska i samolotów, dlatego ostatniego dnia naszej Lego przygody wybudujemy największy i najnowocześniejszy Port Lotniczy wraz z samolotami począwszy od Boeinga 747, samolotów wojskowych przeznaczonych do przewozu sprzętu, a skończywszy na małych awionetkach. Pojawi się też Wieża Kontroli Ruchu Lotniczego, która steruje całym ruchem w powietrzu. Swoją pomoc przy powstawaniu tego miasta zaoferuje SUPERMAN.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat
Zajęcia są w godzinach 10.00-14.00 prowadzi Akademia Iwony Kalaman. Przewidziana jest 15 minutowa przerwa na II śniadanie.
Opłata 350 zł/tydzień.

Zapisy od 13.01.2023 od godz. 12.00 – decyduje kolejność zgłoszeń.

REGULAMIN