Artystyczne ferie w „Kamyku”. Warsztaty z wyobraźnią 28.01. – 8.02.2019 dla dzieci w wieku 6-12 lat

Tegoroczne ferie spędziliśmy twórczo i aktywnie z muzyką, filmem i teatrem. Dla tych którzy lubią działania plastyczne przygotowaliśmy warsztaty rękodzieła artystycznego podczas, których powstały skrzaty przygotowane z zimowych skarpet, pończoch wypełnionych ryżem i ozdobionych kolorowymi włóczkami.

Możliwość obcowania z żywym słowem, najpiękniejszą literaturą dziecięcą, sztuką improwizacji i rozwijaniem wyobraźni, dały warsztaty literacko-teatralne. W ramach tych zajęć poznaliśmy też historię książki, prześledziliśmy  proces  wydawniczy, a także tworzyliśmy książki, które zapełnialiśmy własnymi grafikami i niesamowitymi opowieściami.

Największą atrakcją w drugim tygodniu ferii były warsztaty animacji filmowej. Pod czujnym okiem fachowca stworzyliśmy wesołą paradę zwierząt.

Premierowy pokaz filmu ,,Z Kamykiem wśród zwierząt” odbył się w ostatnim dniu ferii, podczas uroczystego zakończenia ferii w naszym domu kultury.