„Żegnaj wysokie ciśnienie – jak wspomóc dietą leczenie nadciśnienia tętniczego”
To już drugie spotkanie z cyklu warsztatów żywieniowych. Tym razem skupimy się na nadciśnieniu tętniczym – problemie, z którym zmaga się coraz więcej osób.
Dowiesz się, jak codzienne wybory żywieniowe mogą wspierać leczenie, poprawiać samopoczucie i pomagać zadbać o zdrowie serca.
W części kulinarnej przygotujemy zielony koktajl – pełen witamin, minerałów i naturalnego wsparcia dla organizmu.
27 maja 2026 (środa)
I grupa 10:00- 12:00
II grupa 12:20 – 14:20
Prowadząca: Małgorzata Różańska
Miejsce: Świetlica Osiedlowa Malichy ul. Raszyńska 19
Zapisy przez strefazajec.pl od 20 maja od godz. 12:00.
Projekt “Świetlica osiedlowa dla mieszkańców Malichy – Tworki (ob. 3 – Malichy-Tworki)” finansowany ze środków Miasta Pruszkowa w ramach Budżetu Obywatelskiego – X edycja 2026




