Poranek Teatralny [12:00] – „Warzywny Show” – BO 2022

Świat warzyw okazał się miejscem bardziej interesującym niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Bowiem czy to Kapusta, Marchewka czy Brukselka – drzemie w nich artystyczna dusza czekająca na to by podzielić się talentem na scenie. Pełne pozytywnej energii piosenki oparte na twórczości Brzechwy wpadały w ucho każdemu, a niezwykłe, sceniczne wyczyny Ziemniaka i Buraka będą pamiętane na długo.
Teatr Mattenia jak zwykle uraczył nas wspaniałą choreografią, dobrym aktorstwem, doborowym poczuciem humoru i pięknymi strojami. Dziękujemy wszystkim widzom za wspólny taniec, pomoc Pietruszce i całe morze radości.
Projekt „Świetlica osiedlowa dla mieszkańców – Malichy – Tworki” jest finansowany ze środków Miasta Pruszkowa w ramach Budżetu Obywatelskiego – VI edycja 2022