Wernisaż „Artystyczne Pasje, Twórcze Odkrycia”

„Artystyczne Pasje, Twórcze Odkrycia” to wystawa prezentująca całoroczny dorobek pracowni plastycznych „Kamyka”.
Sztuki plastyczne są szczególną przestrzenią niosącą w sobie pasję i iskrę talentu artysty. Przekonać się o tym mogli wszyscy obecni na wernisażu, gdzie tak jak każdego roku zobaczyć można było obrazy z Pracowni Rysunku i Malarstwa pod kierunkiem Ingridy Wycichowskiej, Warsztatów ze Sztuką pod kierunkiem Justyny Mańkowskiej, a także prace ceramiczne wypalane z gliny pod kierunkiem Anny Dworzyńskiej. Wystawę otworzyli Prezydent Miasta Paweł Makuch wraz z Dyrektor Ewą Sową podkreślając, że tylko poprzez dalszą artystyczną pracę, inwestowanie w siebie, można wnieść się wyżej i dalej w świecie sztuki. Prezentowane obrazy, choć bardzo różnorodne, ukazują delikatny świat dziecka w pełnej palecie kolorów, której jedyną granicą jest wyobraźnia – a tej naszym uczestnikom nie brakuje .
Artystyczną aurę spotkania dopełniły muzyczne aranżacje Jacka Janasika. Małym i dużym artystom gratulujemy, a wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy. Niech wiara w to, że sztuka czyni życie piękniejszym, towarzyszy Wam także w czasie wakacji!