Wystawa malarstwa i fotografii „Zachwyty majowe” Anny Gasek – Wernisaż [18:00]

Miejsce: Foyer I piętro CDK

ul. Bohaterów Warszawy 4 | Pruszków 05-800

Czas trwania: 13 maja – 27 maja 2022

Anna Gasek – malarka, fotograf, naturoterapeuta. Absolwentka PLSP w Warszawie. Członkini Związku Polskich Twórców Sztuki. Organizatorka i uczestniczka licznych międzynarodowych plenerów malarskich. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych fotografii i malarstwa sztalugowego.

Zarówno fotografia jak i malarstwo są dla mnie wyrazem poszukiwań światła i natury zmieniającej się wraz z porami dnia i porami roku – ich wpływu na nasze emocje.

Wystawa ,, Zachwyty majowe” Jest owocem pracy ostatnich dwóch lat 2020 – 2022.”

W tym trudnym czasie, pełnym lęku i niepewności autorka w swoich obrazach i fotografiach natury ukazuje nam inną stronę naszej codzienności – tę zachwycającą, radosną, piękną i nieprzemijającą.

Zachwyt świtem majowym w nadmorskim porcie, czy seria obrazów olejnych zainspirowanych równowagą dnia i nocy, dobra i zła, energii męskiej i żeńskiej w naturze, fotografie – interpretacja czterech pór roku jak i wiele innych ,,majowych” pozytywnych obrazów i fotografii będzie można podziwiać na majowej wystawie.

Warstwę muzyczną wernisażu zapewni pianista Michał Śniadowski.

WSTĘP WOLNY.