Poranek Teatralny „Dobre rady Lisa Witalisa” Grupa O! Teatr [10:30]

„Dobre rady Lisa Witalisa” – w wykonaniu Grupy O! Teatr

Miejsce: Sala Widowiskowa CDK

ul. Bohaterów Warszawy 4 | Pruszków 05-800

Lis Witalis to szelma jakich mało. Czego to ten zwierz nie obieca by zdobyć to, na co przyjdzie mu ochota. A to niedźwiedzia przekona by do myśliwego po zapasy jedzenia się udał, a to pod pozorem nakarmienia głodujących zwierząt, placków ze śniegu napiecze. A nawet przekona mieszkańców lasu by na prezydenta go wybrały. Szczyci się swoim długim, puszystym ogonem, nie mniej niż sprytem i inteligencją. Wykorzystując ufność, łatwowierność, a niekiedy i naiwność napotkanych stworzeń spełnia sam swoje zachcianki. Ci, którzy chcą coś zdobyć bez wysiłku niech się strzegą jego dobrych rad. Ale i lisowi przyjdzie w końcu ponieść zapłatę za swe niecne poczynania.

Musical na motywach opowiadania Jana Brzechwy „Szelmostwa Lisa Witalisa”.

Spektakl muzyczny z planem mieszanym, autorską muzyką i piosenkami.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od 4 lat.

Sprzedaż biletów (10 zł od osoby) od 25 października 2021 od godz. 09:00 na stronie internetowej www.mok-kamyk.pl/bilety