Wydarzenia plenerowe na Malichach [Budżet Obywatelski]

Choć ostatnimi czasy pogoda bywała dość kapryśna to na sobotnich wydarzeniach plenerowych na Malichach ugościło nas słońce. Inagurację projektu Budżetu Obywatelskiego dla Malich można spokojnie zaliczyć do udanych. Od samego początku Teatr Tak porwał młodych widzów do radosnej interakcji, a także dorośli nie kryli uśmiechów widząc perypetie rudowłosej Pipi. Nie zabrakło również możliwości podszlifowania swojego angielskiego w rytm pełnych fantazji melodii. Kolejnym punktem programu był koncert zespołu „Stacja folk”, który barwnym wokalem i brawurową warstwą instrumentalną zdobył serca zgromadzonych słuchaczy. Stanowczy kontrabas, elegancka gitara, pełne ekspresji skrzypce czy dźwięczna mandolina przeniosły zgromadzonych w krainę bluesa, bluegrassu i popu.

Projekt realizuje Miejski Ośrodek Kultury im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyka” i mamy nadzieję, że kolejne jego kulturalne elementy sprawią Państwu tyle radości co nam.

Projekt „Świetlica osiedlowa dla mieszkańców – Malichy – Tworki” jest finansowany ze środków Miasta Pruszkowa w ramach Budżetu Obywatelskiego – V edycja 2021.