Impreza Plenerowa pod Namiotem Widowiskowym – Boisko FC Malichy – Projekt BO „Kulturalne i Zdrowe Malichy”

4 października br. pod namiotem widowiskowym na boisku w Malichach miało miejsce zwieńczenie wydarzeń kulturalnych w ramach projektu BO „Kulturalne i zdrowe Malichy”.
Wielkie brawa ślemy w kierunku Teatru Katarynka, który w mistrzowski sposób wywiązał się z pokładanych w nim nadziei i wraz ze wspaniałą, aktywną publicznością stworzył wyjątkową, radosną atmosferę. Quizy ekologiczne, pokaz tysiąca i jednej mydlanej bańki, najpiękniejsze piosenki Disney’a i rozśpiewana sztuka teatralna zainteresowały każdego.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Mieszkańców Osiedla-Ogrodu Malichy za nadzwyczaj dobrą współpracę oraz za zaprezentowanie efektów pracy lokalnej świetlicy w postaci urokliwych wyrobów ceramicznych i obrazów.