Plenerowy Teatr dla Dzieci „Czerwony Kapturek” Teatr Bajlandia – „Kulturalne i zdrowe Malichy” BO 2019/2020

Kto nie zna opowieści o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci spotyka na swojej drodze groźnego wilka? Chyba nie ma takiej osoby!

CZERWONY KAPTUREK to klasyczna bajka w całkowicie nowej odsłonie – opowiedziana lekko, barwnie i z humorem.

Dzięki pięknym kostiumom, radosnej muzyce i fantazyjnej leśnej scenografii, Dzieciom nie był straszny nawet groźny acz uroczy Wilk!
Szalona Babcia, rycerski Gajowy i opiekuńcza Mateczka przeprowadzili Najmłodszą Widownię przez pełną zabawnych zwrotów akcji bajkę.

Zadanie p.n. „Kulturalne i zdrowe Malichy” jest finansowane ze środków Miasta Pruszkowa w ramach B.O – Edycja 2019/2020