Koncert 12 Tenorów 09.02.2020

Koncert odbędzie się 9 lutego 2020 roku w Sali Widowiskowej CDK o godzinie 16:00.

Ul. Bohaterów Warszawy 4 | Pruszków 05-800.

12 Tenorów to unikalny międzynarodowy projekt muzyczny AVIP Group – Woytek Mrozek Production. Zespół tworzą międzynarodowi artyści – wokaliści grupy LeonVoci, grupy Kalophonia oraz goście programu, którzy do samego końca pozostaną niespodzianką dla publiczności. Nie można zapomnieć także o znanym światowej publiczności dyrygencie i wirtuozie klarnetu jakim niewątpliwie jest Pan Woytek Mrozek.

Charakterystycznym dla koncertów grupy 12 Tenorów jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej, a także wirtuozeria instrumentalna. Zespół tworzą świetnie wykształceni artyści, którzy są laureatami prestiżowych międzynarodowych konkursów wokalnych, a także programów telewizyjnych.

12 Tenorów to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność uwielbia ich miły i autentyczny sceniczny wizerunek.

Bilety (50 zł/osoba) do nabycia od 3 lutego od godziny 16:00 w kasie MOK oraz od tej samej godziny na stronie internetowej  –  www.mok-kamyk.pl/bilety

Miejsca nienumerowane, a bilety bezzwrotne.