Świąteczny Poranek Teatralny: „Mikołajki – zapominajki” – Teatr w Ruchu – 10:30

Świąteczne Poranki Teatralne od lat cieszą się olbrzymim powodzeniem i nie inaczej było tym razem. Licznie zgromadzeni młodzi widzowie spotkali się z rapującym reniferem Reniferosem oraz Śnieżynką Elfi, którzy poszukiwali zaginionego Mikołaja. Korzystając z pomocy dzieci dokończyli również przygotowania świąteczne, a także spakowali na sanie kolorowe prezenty. I choć Święty Mikołaj miał problemy z pamięcią to dzięki wspólnemu radosnemu śpiewowi w porę przypomniał sobie o nadchodzącym Bożym Narodzeniu.
TEATR W RUCHU dowiódł słuszności swojej nazwy prezentując istną burzę energii, którą szczęśliwie zaraził widownie w licznych piosenkach i tańcach. Szczególnie w pamięć zapadł finałowy hymn bieguna północnego wykonany w deszczu kłębiącego się na scenie śniegu. Interesujący spektakl, charyzmatyczni aktorzy i wspaniała widownia.
Do zobaczenia na kolejnym Poranku 🙂