Świąteczny Poranek Teatralny: „Mikołajki – zapominajki” – Teatr w Ruchu – 10:30

Poranek Teatralny dla dzieci

Mikołajki – Zapominajki” – w wykonaniu Teatru w Ruchu

Miejsce: Sala Widowiskowa CDK

Opis: Spektakl przygodowy, w którym  widzowie wspólnie z wesołymi postaciami Elfi, która lubi robić sobie selfie i Reniferem-Raperem biorą udział w misji ocalenia Świąt Bożego Narodzenia, próbując przywrócić pamięć Świętemu Mikołajowi. Spektakl oparty na autorskim scenariuszu – pisanym językiem pełnym humoru, trafiającym do najmłodszych widzów. Spektakl okraszony jest piękną muzyką i autorskimi piosenkami śpiewanymi na żywo przez aktorów, a dzieci poprzez świetną zabawę uczą się, że w Świętach Bożego Narodzenia najważniejszą sprawą jest spotkanie z drugim człowiekiem, pomaganie innym i przepełniająca nasze domy miłość.

Spektakl dla dzieci od lat 4. Czas trwania: 60 minut.

Bilety w cenie 10 złotych od osoby do nabycia od 25 listopada w godzinach pracy kasy MOK oraz tego samego dnia od godziny 08:00 na naszej stronie – www.mok-kamyk.pl/poranek

Bilety nie podlegają zwrotowi.