Poranek Teatralny: „Baśń o Leciutkiej Królewnie” – Teatr Itakzagramy [godz. 10:30]

Poranek Teatralny dla dzieci
17 /Niedziela/ godz. 10:30 i 12:15 [2 spektakle!]
„Baśń o leciutkiej królewnie” – w wykonaniu Teatru Itakzagramy
Miejsce: Sala Widowiskowa CDK

Opis: Dawno, dawno temu żyła sobie śliczna królewna Lena Aeria Softella Lekkosława, na którą jej zła ciotka będąca czarownicą rzuciła czar. Za jego sprawą mała królewna straciła swoją wagę i całe dnie unosiła się w powietrzu niczym balonik.
Jak na złość czarownicy, królewnie ten stan rzeczy bardzo się jednak spodobał. Zamiast się smucić i narzekać, ona całe dnie śmiała się radośnie i nigdy, przenigdy nie płakała, czym działała złej ciotce na nerwy… Rosła zdrowa i szczęśliwa i wszyscy poddani ją kochali, choć jej królewscy rodzice bardzo się martwili tym, że mała Lena jest samolubnym lekkoduchem…
Jak skończy się cała historia? Czy złej czarownicy uda się zemścić na swojej małej bratanicy? Czy ktoś zdejmie z Leny złe zaklęcie i co może odmienić lekkomyślne serce? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, koniecznie obejrzyjcie „Baśń o leciutkiej królewnie”, na podstawie baśni George’a MacDonalda. To historia, która Was rozbawi, wzruszy i zachwyci, a piękna muzyka autorstwa Wojciecha Żmudy na długo zapadnie Wam w pamięć.

Spektakl dla dzieci od lat 4. Czas trwania: 70 minut.

Bilety w cenie 10 złotych od osoby do nabycia od 4 listopada w godzinach pracy kasy MOK oraz tego samego dnia od godziny 8:00 na naszej stronie – www.mok-kamyk.pl/poranek