Poranek Teatralny: „Babroszki lecą w Kosmos” – Teatr Trip 10:30 i 12:00

Dwa spektakle w godzinach 10:30 oraz 12:00.

„Babroszki lecą w Kosmos” –  w wykonaniu Teatru Trip

„Babroszki lecą w kosmos” to historia sympatycznych stworków – Babroszków, które pewnego dnia postanawiają wylecieć w kosmos. W podróż zabierają dzieci, a po awaryjnym lądowaniu na Księżycu przyjdzie im stawić czoło groźnemu Hrabiemu Robotowi i oswobodzić mieszkańców Moonowa spod jego władzy.

„Babroszki lecą w kosmos” to przedstawienie interaktywne, w którym dzieci biorą czynny udział. Budują wspólnie z aktorami rakietę, uczą się tańczyć kosmiczny taniec „bliblibli” a także pokonują złe siły dzięki swojej spostrzegawczości i pomysłowości.
W przedstawieniu wykorzystano motywy ze znanych filmów oraz bajek. Jednocześnie spektakl zwraca uwagę na „inność” i podkreśla wartość tolerancji względem innych kultur.

Sprzedaż biletów od 9 września w godzinach pracy kasy MOK. Wstęp 10 zł od osoby. Zwrotów biletów nie przyjmujemy!