„A to Polska właśnie” Wieczór Słowno-Muzyczny

OŚWIADCZENIE
Szanowni Państwo,
w odniesieniu do licznych komentarzy względem zbliżającego się wieczoru słowno-muzycznego „A to Polska właśnie” wyjaśniamy, że wydarzenie to jest w pełni sponsorowane z zewnętrznego grantu Fundacji „Zatrzymać Czas” i jest ofertą bezpłatną oraz niebiletowaną, przesłaną do nas 6 czerwca bieżącego roku. Ponadto wydarzenie to ma charakter czysto kulturalny i wszelkie inklinacje polityczne są zwyczajnie chybione. W programie znajdziemy m.in. wiersze Herberta, Mickiewicza, Asnyka, Norwida czy Krasińskiego – czyli polskich klasyków, których słowne kreacje stanowią jeden z fundamentów polskiej kultury.
Cytując patrona naszego Miejskiego Ośrodka Kultury umiejmy się „pięknie różnić” i jednoczyć w kulturze stanowiącej nasze wspólne dziedzictwo.

Dyrektor MOK – Ewa Sowa

Wieczór Słowno-Muzyczny pt. „A to Polska właśnie”

W wykonaniu aktorki Dominiki Figurskiej-Chorosińskiej oraz pianisty Michała Dudzińskiego.

To wydarzenie słowno-muzyczne, na które złożą się wiersze polskich poetów w aktorskiej interpretacji Dominiki Figurskiej, opatrzone muzyką na żywo. W programie m.in. wiersze Herberta, Mickiewicza, Asnyka, Norwida czy Krasińskiego.

Darmowe wejściówki do odbioru w godzinach pracy kasy MOK od 16 września.

Sala Audytoryjna