Przygody Kubusia i Ancymona – Teatr Bajlandia w ramach Poranku Teatralnego 19.05.2019r.

Nauka i przygoda idą ze sobą w parze, o czym przekonać się mogli nasi najmłodsi widzowie z rodzicami na majowym Poranku Teatralnym w Miejskim Ośrodku Kultury w Pruszkowie. Teatr Bajlandia zachwycił zebranych wartką historią, spektakularną choreografią i wyśmienitym kontaktem z publicznością. Z zapartym tchem zebrani obserwowali wyczyny rezolutnego Kubusia i psotliwego Ancymona, którzy wychodząc z kolejnych tarapatów poznali wartość przyjaźni i zdobywania wiedzy. Nie można też zapomnieć o budzącej zaskakującą sympatię czarownicy Fafie przemierzającej deski sceny na przyozdobionej trąbką miotle ze śpiewem na ustach. Po spektaklu aktorzy pozowali do wspólnych zdjęć.

W dwóch słowach: Udany Poranek 🙂