Poranek teatralny dla dzieci „Nadchodzące Święta każdy zapamięta”

Od lat zapraszamy naszą najmłodszą widownię na spotkania z Melpomeną. Za nami już 125 Poranek Teatralny! Jesteśmy dumni, że organizowane przez nas poranki są jednymi z najbardziej popularnych propozycji kulturalnych dla dzieci w naszym mieście.

Bohaterką świątecznego przedstawienia była Kasia.

Kasia nie wierzyła w Św. Mikołaja. Nie była też zadowolona z faktu, że inne dzieci wierzą i czekają na jego przyjście. Ciągle sprawiała przykrość koleżankom i kolegom, a także rodzicom — swoim nieuprzejmym zachowaniem.
Na szczecie raz w roku nadchodzi taki czas, kiedy niemożliwe staje się możliwe, kiedy mamy szansę stać się lepsi i nawet największy niedowiarek może spotkać… Mikołaja.
Zapraszamy do fotorelacji z niedzielnego świątecznego przedstawienia i spotkania ze Świętym Mikołajem.