Koncert Ray Wilson – GENESIS CLASSIC

Koncert  Raya Wilsona – „Genesis Classic”, jednego z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, organizowany z okazji 50. urodzin legendarnego artysty cenionego zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Ten utalentowany kompozytor i autor tekstów zaprezentuje nie tylko największe przeboje zespołu muzycznego Genesis, lecz także wspaniały autorski materiał.

Niedziela 7 października, godz. 18:00, Sala Widowiskowa CKiS.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury

Wstęp wolny!

Informujemy, iż wejściówki na koncert Genesis będą dostępne w Miejskim Ośrodku Kultury, w pokoju Instruktorów (0.33), na parterze, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00,            od 1 PAŹDZIERNIKA 2018. Pozostałe, niewydane wejściówki, będziemy rozdawać bezpośrednio przed koncertem. Liczba wejściówek ograniczona.